Altın Çocuklar Akademisi Yenikent Şubemizden Merhaba!

Altın Çocuklar Akademisi olarak, 30 yıldan buya kreş ve anaokulu alanında varız. Batıkent’teki merkez şubemizden sonra geçtiğimiz yılarda Sümer şubemizle büyüme kaydederek Eskişehir’de alanın gelişmesine katkı verdik.

Şimdi de sizlerle Yenikent şubemizin açıldığının müjdesini paylaşıyoruz.

Diğer şubelerimizde olduğu gibi Yenikent şubemizde de alanında uzman öğretmelerimizle birlikte  Montessori, Çoklu Zekâ Kuramı ve Orff-Schulwerk yaklaşımları doğrultusunda öğrencilerimizin iyi bir eğitim almasını sağlayacağız.

“Her Çocuk Altın Değerindedir” mottosuyla çıktımız yolda, çocuklarımızın her birinin ileride başarılı ve mutlu bireyler olmalarının temelini atacağız.

Blog sayfamızdan sizlere, çocuklarınız yetiştirirken yüz yüze geldiğiniz sorunlarla nasıl başa çıkabileceğinize ilişkin bilgi paylaşımında bulunacağım. Burada şubelerimizdeki etkinlikler, çocuklarımızın ve öğretmenlerimizin paylaşımlarına yer vereceğiz.

Lütfen bize çocuklarınızla ilgili sormak ya da söylemek istediğiniz şeyleri iletişim bölümünden ulaştırın. Ebeveynler olarak çocuklarını yetiştirirken daima sizlerin yanındayız.

Yenikent şubemizin bölgede önemli bir açığı kapatacağına, çocukları olan anne babalar için güvenli bir seçim olacağımıza inanıyoruz. .

Hem çocuklarınızla hem de sizlerle güzel günlerde buluşmak dileğimle…

Necla Çakır Süneçli

Altın Çocuk Akademisi Kurucusu

Psikolog – New NLP Designer

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir